Обо мне

Я, Бутко Ольга Володимирівна, народилася 01 січня 1979 року в м. Харкові в сім’ї студентів. Батько: Авраменко Володимир Олексійович, за фахом – інженер-механік, мати: Авраменко Марія Сергіївна, за фахом – бухгалтер.
З 1985 по 1996 рр. навчалася в Беївській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів. Закінчила школу з золотою медаллю, протягом навчання у школі займалася громадською діяльністю.
В 1997 році вступила на І курс економічного факультету Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди за спеціальністю «економічна теорія, англійська мова». Закінчила навчання в ХНПУ імені Г.С. Сковороди в 2002 році, отримавши диплом з відзнакою за фахом: (економіст, викладач економічних дисциплін, референт-перекладач». Цього ж року вступила до аспірантури за спеціальністю «економічна теорія». Протягом навчання в аспірантурі займалася науковою діяльністю за темою: «Вплив оплати праці педагогічних працівників на розвиток освіти». В вересні 2006 року закінчила аспірантуру, склавши 3 кваліфікаційних іспити з філософії, англійської мови та економічної теорії. Зараз працюю викладачем кафедри економічної теорії Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.
З 2002 року працюю вчителем економіки за сумісництвом в Харківському технічному ліцеї № 173 Харківської міської ради Харківської області.

Заміжня, чоловік: Бутко Юрій Анатолійович, маю двох дітей Маргариту і Ярослава. 
Бутко Ольга
https://cacoo.com/diagrams/26xpzkiQAdoWEnhB

Комментариев нет:

Отправить комментарий